FC Cisnădie – CS Unirea Tărlungeni în turul III al Cupei României la fotbal

FC Cisnădie întâlneşte, mercuri 15 august de la ora 17:30, formaţia braşoveană CS Unirea Tărlungeni pe stadionul Textila din Cisnădie în faza a III-a a Cupei României-Timișoreana, ediția 2012-2013.

FC Cisnădie s-a calificat în această fază, după ce a învins în deplasarea de la Şelimbăr, echipa din localitate, cu scorul de 2-0.

Iată mai jos programul complet al turului III din Cupa României:

1. CS Foresta Mălini (Suceava) – SC FC Ceahlăul Piatra Neamț 2 (Neamț)
2. FCM Dorohoi (Botoșani) – ACS Sporting Suceava (Suceava)
3. FC Zagon (Covasna) – CS Aerostar Bacău (Bacău)
4. CS Național Golești (Vrancea) – Sport Club Bacău (Bacău)
5. ACS Unirea Casimcea (Tulcea) – SC FC Oțelul Galați 2 (Galați)
6. CS Voința Lanuri (Buzău) – CS Viitorul Axintele (Ialomița)
7. ACF Rapid Fetești (Ialomița) – CS Afumați (Ilfov)
8. CS Conpet Ploiești (Prahova) – CS Chimia Brazi (Prahova) Nu se dispută
9. ACS Urban Titu (Dâmbovița) – ACS Berceni (Ilfov)
10. CS Balotești (Ilfov) – CS Voluntari (Ilfov)
11. FC Metaloglobus (București) – CS Ștefănești (Ilfov)
12. CS Concordia Chiajna 2 (Ilfov) – CS Juventus București
(București)
13. FCM Alexandria (Teleorman) – CS Viitorul Domnești (Ilfov)
14. CS Atletic Bradu (Argeș) – FC Caracal (Olt)
15. CS Minerul Jilț Mătăsari (Gorj) – CS Vișina Nouă (Olt)
16. CS Pandurii Lignitul Tg. Jiu 2 (Gorj) – CS Gaz Metan 2 Mediaș
(Sibiu) Nu se dispută
17. AS Voința Lupac (Caraș-Severin) – CS Autocatania Caransebeș
(Caraș-Severin)
18. CS Șoimii Pâncota (Arad) – CS Flacăra Făget (Timiș)
19. CS Național Sebiș (Arad) – CS Jiul Petroșani (Hunedoara)
20. CF Bihorul Beiuș (Bihor) – FC Olimpia 2010 Satu Mare (Satu
Mare) Nu se dispută
21. FC Cisnădie – CS Unirea Tărlungeni (Brașov)
22. FC Unirea Dej (Cluj) – FCM Avântul Reghin (Mureș)
23. FC Seso Câmpia Turzii (Cluj) – FC Zalău (Sălaj)
24. AS Arena Alba Iulia (Alba) – CS Florești (Cluj)

frfs.ro

Leave a Reply

Your email address will not be published.